implanty.krakow.pl Implanty zębowe
 
zadzwoń
511 511 315
zadzwoń
511 511 315

Procedura wszczepienia implantu od A do Z
Divider

/Implanty zębowe stomatologiczne Implanty zębowe stomatologiczne Kraków
 

1. Konsultacja stomatologiczna - podczas pierwszej rozmowy specjalista przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad dotyczący m.in. wcześniejszego leczenia stomatologicznego, stanu zdrowia, przebytych chorób, wykluczy również przeciwwskazania do zabiegu. Głównymi czynnikami, które mogą wykluczyć pacjenta z wykonania zabiegu są: ciąża, zaawansowana osteoporoza, zaburzenia hematologiczne np. nieprawidłowości w krzepnięciu krwi, nieustabilizowana cukrzyca, radioterapia,chemioterapia,choroby psychiczne. Nasz lekarz odpowie na wszystkie nurtujące pytania, wskaże odpowiednie niezbędne badania, które należy wykonać przed wszczepieniem implantu, przedstawi cały przebieg zabiegu i zapozna z kosztami.

2. Wykonanie badań i analiza - każdy pacjent wcześniej musi wykonać niezbędne badania, które pozwolą specjalistom na dokładną diagnostykę. Oceniana jest tkanka miękka, zęby, przyzębie, obszary bezzębne oraz pozostałe zęby. Fachowa ocena pozwala na dokładne zaplanowanie zabiegu i odpowiednie przygotowanie się do niego.

3. Zabieg - wszczepianie implantu bądź implantów wykonuje się przy znieczuleniu miejscowym, które dostosowane jest do masy i progu bólowego pacjenta. Uważamy, że ten rodzaj znieczulenia pozwala naszym pacjentom na szybki powrót do codziennych czynności. Wszczepienie implantu wykonywane jest przy zachowaniu najbardziej restrykcyjnych zasad higieny i sterylności narzędzi. Po przygotowaniu odpowiedniego otworu w kości szczęki, wkręcany jest w nią implant. Wprowadza się go z odpowiednią siłą w celu stabilizacji. Nowoczesne metody pozwalają na sprawne wszczepienie tytanowej śruby w kość szczęki. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu i innych nieprzyjemnych bodźców a całość trwa około 45 minut.

4. Czas po zabiegu - bardzo ważnym aspektem tuż po implantacji tytanowej śruby jest czas w jakim zintegruje się ona z kością szczęki, proces ten nazywany jest osteointegracją. Takiego implantu nie obciąża się od razu koroną zęba, musimy pozwolić na pełne wygojenie się miejsca w którym znajduje się tytanowa śruba.


Zaraz po zabiegu należy:

Po około dwóch tygodniach od zabiegu następuje zdjęcie szwów. Gdy nastąpi całkowite wygojenie się dziąsła (3-6 miesięcy) czyli zrośnięcie się implantu z tkanką kostną, mocuje się na nim łącznik a następnie koronę, most lub protezę o kształcie i zabarwieniu identycznym jak reszta uzębienia pacjenta, taki efekt można osiągnąć stosując skan cyfrowy lub tzw. wycisk protetyczny.

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Wszczepienie implantu zęba
od 1890 zł
Wszczepienie implantu Straumann ®
od 2900 zł
Wszczepienie implantu cyrkonowego
od 4500 zł
Implant zęba (wszczep) wraz z łącznikiem i koroną Uwagi
od 3900 zł
 
 

Implantis Dental Clinic al.I.Daszyńskiego 12/U5, 31-534 Kraków Serdecznie zapraszamy!


Implanty Kraków

Implanty Kraków to klinika dbająca o najwyższe standardy klinika, specjalizująca się w wstawianiu implantów zębowych. Dbamy o to, aby z wysokim standardem usługi szła również rozsądna cena. Cennik implantów zębowych znajduje się na naszej stornie w dziale cennik.
 
 

Implanty stomatologiczne Kraków

Implanty stomatologiczne to przełom w dziadzinie uzupełniania brakujących zębów.
 
 

Implanty zębowe Kraków

Implanty zębowe są uzupełnieniem brakujących zębów. Implanty zębów to estetyczne uzupełnienie uzębienie oparte o nowoczesne materiały, precyzyjnie naśladujące uzębienie pacjenta.
 
 
implanty osstem implanty straumann rtg 3d implanty zimmer era implanty dio Implanty Kraków
Znajdź nas


al.I.Daszyńskiego 12/U5
31-534 Kraków, Polska

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 800-2000
Wtorek 800-2000
Środa 800-2000
Czwartek 800-2000
Piątek 800-2000
Kontakt


Kontakt mailowy
Mail info@kontakt.implanty.krakow.pl

Masz pytania? Zadzwoń.
Telefon 511 511 315

Druga linia
Telefon 511 511 615

Telefony stacjonarne
Telefon +48 12 312 06 36

Pomocne linkiPolityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl