implanty.krakow.pl Implanty zębowe
 
zadzwoń
511 511 315
zadzwoń
511 511 315

Najczęstsze pytania zadawane przez naszych pacjentów
Divider

/Implanty zębowe stomatologiczne Implanty zębowe stomatologiczne KrakówImplanty.krakow.pl
 

1. Czy po ekstrakcji jest możliwe natychmiastowe wszczepienie implantu?
Tak, taka opcja jest jak najbardziej możliwa do zrealizowania. Jednak nie we wszystkich przypadkach można to praktykować. Wiele zależy od warunków anatomicznych pacjenta, często zaleca się odczekanie 8-10 tygodni dni aby dziąsło oraz kość się zagoiły.

2. Czy zabieg jest bolesny?
Dbając o komfort naszych pacjentów, zabieg wprowadzenia implantów w Gabinecie Stomatologicznym IMPLANTIS jest zabiegiem małoinwazyjnym. Pacjent poddawany jest znieczuleniu miejscowemu, dlatego zaraz po zabiegu może wrócić do normalnego funkcjonowania.

3. Czy jest możliwe nieprzyjęcie się wszczepu?
Niestety istnieje takie ryzyko, jednak taka sytuacja zdarza się niezwykle rzadko, u 98% pacjentów wszczep zostaje przyjęty. Przyczyną odrzucenia implantu może być zakażenie tkanek wokół implantu oraz rozwój stanu zapalnego. Zła higiena też może być przyczyną niepowodzenia przyjęcia implantu.

4. Czy można wykonać implantację w przypadku całkowitego braku uzębienia?
Tak, całkowite bezzębie jest wskazaniem do przeprowadzenia zabiegu wszczepienia implantu.

5. Czy może wystąpić uczulenie na implanty?
Śruba, którą wprowadza się w kość szczęki wykonana jest z tytanu. Materiał ten charakteryzuję się wysoką biozgodnością, dlatego nie ma miejsca na reakcję alergiczną(osoby uczulone na tytan nie mogą mieć wszczepianych implanów tytanowych a jedynie cyrkonowe, ).

6. Ile wolnego potrzebuję by wrócić by dojść do siebie po zabiegu?
Zabieg wprowadzenia implantu jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym. Po tego typu zabiegu można normalnie funkcjonować. Nie ma potrzeby planowania kilku wolnych dni.

7. Jak długo trzyma się implant?
Żywotność implantu uzależniona jest w dużej mierze od samego pacjenta, od higieny jamy ustnej, badań kontrolnych i stosowania się zaleceń lekarza. Średni okres przez jaki implant utrzymuje się w kości to 15-20 lat. Im bardziej dbamy o jamę ustną to czas się wydłuża.

8. Jak mam się przygotować do konsultacji?
Najważniejszą sprawą przy pierwszej konsultacji jest określenie własnego celu, czyli ile implantów potrzebujemy, jaki cel chcemy osiągnąć leczeniem implantologicznym. Warto przygotować się na pytania dotyczące stanu zdrowia oraz przebytych chorób.

9. Czy mogą wystąpić powikłania po zabiegu?
Każdy zabieg łącznie z leczeniem implantologicznym niesie za sobą ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków. Dzisiejsze nowoczesne i sprawne metody wszczepienia implantu ograniczają je do minimum. Jeśli dojdzie do sytuacji, w której pojawi się ból, obrzęk, osłabienie to są łatwo dostępne metody, które pozwolą na usunięcie tych mniej pożądanych czynników.

10. Jak mam dbać o implanty?
Implantom nie grozi próchnica czy inne choroby dotykające nasze naturalne zęby, jednak higiena jamy ustnej w dalszym ciągu powinna być staranna i dokładna. Nieprawidłowa higiena jamy ustnej lub jej brak może być przyczyną stanu zapalnego wokół implantu. Zaleca się szczotkowanie zębów przynajmniej dwa razy dziennie, warto zaopatrzyć się także w nić dentystyczną, która pomaga wyczyścić przestrzeń między zębami. O implanty zębowe powinniśmy dbać lepiej niż o swoje własne, naturalne zęby. Przestrzenie między koronami powinny być nitkowane, a zęby poddawane regularnie zabiegom higienizacji.

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Wszczepienie implantu zęba
od 1890 zł
Wszczepienie implantu Straumann ®
od 2900 zł
Wszczepienie implantu cyrkonowego
od 4500 zł
Implant zęba (wszczep) wraz z łącznikiem i koroną Uwagi
od 3900 zł
 
 

Implantis Dental Clinic al.I.Daszyńskiego 12/U5, 31-534 Kraków Serdecznie zapraszamy!


Implanty Kraków

Implanty Kraków to klinika dbająca o najwyższe standardy klinika, specjalizująca się w wstawianiu implantów zębowych. Dbamy o to, aby z wysokim standardem usługi szła również rozsądna cena. Cennik implantów zębowych znajduje się na naszej stornie w dziale cennik.
 
 

Implanty stomatologiczne Kraków

Implanty stomatologiczne to przełom w dziadzinie uzupełniania brakujących zębów.
 
 

Implanty zębowe Kraków

Implanty zębowe są uzupełnieniem brakujących zębów. Implanty zębów to estetyczne uzupełnienie uzębienie oparte o nowoczesne materiały, precyzyjnie naśladujące uzębienie pacjenta.
 
 
implanty osstem implanty straumann rtg 3d implanty zimmer era implanty dio Implanty Kraków
Znajdź nas


al.I.Daszyńskiego 12/U5
31-534 Kraków, Polska

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 800-2000
Wtorek 800-2000
Środa 800-2000
Czwartek 800-2000
Piątek 800-2000
Kontakt


Kontakt mailowy
Mail info@kontakt.implanty.krakow.pl

Masz pytania? Zadzwoń.
Telefon 511 511 315

Druga linia
Telefon 511 511 615

Telefony stacjonarne
Telefon +48 12 312 06 36

Pomocne linkiPolityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl