implanty.krakow.pl Implanty zębowe
 
zadzwoń
511 511 315
zadzwoń
511 511 315

Implanty stomatologiczne Kraków
Divider

/Implanty zębowe stomatologiczne Implanty zębowe stomatologiczne Kraków
 

W sytuacji utraty jednego lub kilku zębów, co jest częstym skutkiem urazu lub nieleczonej próchnicy, pacjenci bardzo często szukają doskonałej i szybkiej pomocy stomatologicznej. Najczęstszym rozwiązaniem jest natychmiastowe uzupełnienie brakujących zębów za pomocą implantów stomatologicznych. Właśnie w takich momentach nasi lekarze skutecznie mogą Państwu pomóc.

Implanty stomatologiczne Kraków /implanty-zebowe-stomatologiczne/

Implanty zębowe Kraków

W gabinecie Implantis co miesiąc uzupełnianych jest kilkaset zębów za pomocą implantów zębowych.

Nasi chirurdzy przeprowadzają zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej od prostych ekstrakcji zębów, bardziej skomplikowanych ekstrakcji ósemek, wyłuszczania torbieli aż do bardzo zaawansowanych zabiegów podniesienia dna zatoki szczękowej metodą otwartą.

Implanty stomatologiczne Kraków /implanty-zebowe-stomatologiczne/Implanty stomatologiczne Kraków /implanty-zebowe-stomatologiczne/

W sytuacjach, gdzie jest to możliwe wykonujemy zarówno jedno czasowe ekstrakcje zębów (usuwanie zębów) połączone z natychmiastową implantacją (wprowadzeniem implanta zębowego w miejsce usuwanego zęba). Zabiegi implantologiczne staramy się przeprowadzać sprawnie oraz dzięki wsparciu najnowszej technologii takiej jak np. tomografia komputerowa, czy komputerowe planowanie uzębienia, przeprowadzamy zabiegi bezbłędnie. Zaawansowane technologie pozwalają na utrzymanie wysokiej jakości usług, co przekłada się na wysokiej jakości implanty zębowe.

Implanty stomatologiczne Kraków /implanty-zebowe-stomatologiczne/

Dzięki ciągłemu dążeniu do zminimalizowania inwazyjności zabiegu oraz skutków ubocznych po nim, przy implantacjach stosujemy znieczulenie miejscowe. Uważamy, że jak najszybszy powrót pacjenta do normalnego funkcjonowania po zabiegu sprzyja prawidłowemu gojeniu oraz polepsza samopoczucie pacjenta. Pracujemy tylko na najlepszych i sprawdzonych systemach implantologicznych DIO, OSSTEM, czy uznanego za najlepszy system implantologiczny szwajcarski STRAUMANN. Dzięki dużemu doświadczeniu i mnogości wykonanych zabiegów wiemy jak minimalizować czas wgajania się implantów i jeśli nie ma możliwości natychmiastowego obciążenia implantu, odczekujemy ok. 4 do 6 miesiecy i wtedy też wykonujemy ostateczną odbudowę protetyczną.

Implanty stomatologiczne Kraków /implanty-zebowe-stomatologiczne/

Implanty zębów Kraków

Tytanowe implanty obciążane są koronami lub mostami wykonanymi z porcelany, porcelany licowanej na metalu lub porcelany napalanej na cyrkon. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje wysoką estetykę późniejszego uśmiechu pacjenta. Bardzo często pacjenci, którzy na początku zdecydowali się na odbudowę tylko części ubytków zębowych, np. tych bardzo widocznych w uśmiechu kłów czy przedtrzonowców finalnie pragną również odbudowy trzonowców, zębów niewidocznych a niezbędnych do prawidłowego zagryzania mówienia, czy komfortu jedzenia. Dzieje się tak dlatego, że zarówno cała procedura implantacji jest klarowna i dość krótka, bowiem sam zabieg wszczepienia implantu trwa ok. 45 minut. Ponadto po zabiegu czują się dobrze i mogą normalnie funkcjonować. W sporadycznych przypadkach, w przypadku mnogich implantacji, przez dobę lub dwie po zabiegu zdarza się że Pacjenci stosują leki przeciwbólowe. Dodatkowo proces gojenia i później osadzenia korony nie jest frustrujący. Finalnie otrzymują porcelanowy „ząb”, który wygląda i daje odczucie takie samo jak ząb własny, co znacząco poprawia komfort i radość życia.

Implanty stomatologiczne Kraków /implanty-zebowe-stomatologiczne/

Wpisy cennika powiązane z ofertą

Zapraszamy do przeglądania pełnego cennika.
Nazwa usługi
Cena
Wszczepienie implantu zęba
od 1890 zł
Wszczepienie implantu Straumann ®
od 2900 zł
Wszczepienie implantu cyrkonowego
od 4500 zł
Implant zęba (wszczep) wraz z łącznikiem i koroną Uwagi
od 3900 zł

Galeria

 
 

Implantis Dental Clinic al.I.Daszyńskiego 12/U5, 31-534 Kraków Serdecznie zapraszamy!


Implanty Kraków

Implanty Kraków to klinika dbająca o najwyższe standardy klinika, specjalizująca się w wstawianiu implantów zębowych. Dbamy o to, aby z wysokim standardem usługi szła również rozsądna cena. Cennik implantów zębowych znajduje się na naszej stornie w dziale cennik.
 
 

Implanty stomatologiczne Kraków

Implanty stomatologiczne to przełom w dziadzinie uzupełniania brakujących zębów.
 
 

Implanty zębowe Kraków

Implanty zębowe są uzupełnieniem brakujących zębów. Implanty zębów to estetyczne uzupełnienie uzębienie oparte o nowoczesne materiały, precyzyjnie naśladujące uzębienie pacjenta.
 
 
implanty osstem implanty straumann rtg 3d implanty zimmer era implanty dio Implanty Kraków
Znajdź nas


al.I.Daszyńskiego 12/U5
31-534 Kraków, Polska

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 800-2000
Wtorek 800-2000
Środa 800-2000
Czwartek 800-2000
Piątek 800-2000
Kontakt


Kontakt mailowy
Mail info@kontakt.implanty.krakow.pl

Masz pytania? Zadzwoń.
Telefon 511 511 315

Druga linia
Telefon 511 511 615

Telefony stacjonarne
Telefon +48 12 312 06 36

Pomocne linkiPolityka prywatności
Wykonanie ActivePage.pl