implanty zębów
licówki
korony porcelanowe
implanty.krakow.pl
 
 
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu. Jeśli nie życzysz sobie, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Implanty Kraków

implanty.krakow.pl

W sytuacji utraty jednego lub kilku zębów, co jest częstym skutkiem urazu lub nieleczonej próchnicy, pacjenci bardzo często szukają doskonałej i szybkiej pomocy stomatologicznej. Najczęstszym rozwiązaniem jest natychmiastowe uzupełnienie brakujących zębów za pomocą implantów stomatologicznych. Właśnie w takich momentach nasi lekarze skutecznie mogą Państwu pomóc.

implanty duża ilość
W gabinecie Implantis co miesiąc uzupełnianych jest kilkaset zębów za pomocą implantów zębowych.

Nasi chirurdzy przeprowadzają zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej od prostych ekstrakcji zębów, bardziej skomplikowanych ekstrakcji ósemek, wyłuszczania torbieli aż do bardzo zaawansowanych zabiegów podniesienia dna zatoki szczękowej metodą otwartą.

implanty zębów krakówimplant zęba zabiegimplanty kraków

W sytuacjach, gdzie jest to możliwe wykonujemy zarówno jedno czasowe ekstrakcje zębów (usuwanie zębów) połączone z natychmiastową implantacją (wprowadzeniem implanta zębowego w miejsce usuwanego zęba). Zabiegi implantologiczne staramy się przeprowadzać sprawnie oraz dzięki wsparciu najnowszej technologii takiej jak np. tomografia komputerowa, czy komputerowe planowanie uzębienia, przeprowadzamy zabiegi bezbłędnie. Zaawansowane technologie pozwalają na utrzymanie wysokiej jakości usług, co przekłada się na wysokiej jakości implanty zębowe.

implanty

Dzięki ciągłemu dążeniu do zminimalizowania inwazyjności zabiegu oraz skutków ubocznych po nim, przy implantacjach stosujemy znieczulenie miejscowe. Uważamy, że jak najszybszy powrót pacjenta do normalnego funkcjonowania po zabiegu sprzyja prawidłowemu gojeniu oraz polepsza samopoczucie pacjenta. Pracujemy tylko na najlepszych i sprawdzonych systemach implantologicznych DIO, OSSTEM, czy uznanego za najlepszy system implantologiczny szwajcarski STRAUMANN. Dzięki dużemu doświadczeniu i mnogości wykonanych zabiegów wiemy jak minimalizować czas wgajania się implantów i jeśli nie ma możliwości natychmiastowego obciążenia implantu, odczekujemy ok. 4 do 6 miesiecy i wtedy też wykonujemy ostateczną odbudowę protetyczną.

implanty

Tytanowe implanty obciążane są koronami lub mostami wykonanymi z porcelany, porcelany licowanej na metalu lub porcelany napalanej na cyrkon. Zastosowanie takich materiałów gwarantuje wysoką estetykę późniejszego uśmiechu pacjenta. Bardzo często pacjenci, którzy na początku zdecydowali się na odbudowę tylko części ubytków zębowych, np. tych bardzo widocznych w uśmiechu kłów czy przedtrzonowców finalnie pragną również odbudowy trzonowców, zębów niewidocznych a niezbędnych do prawidłowego zagryzania mówienia, czy komfortu jedzenia. Dzieje się tak dlatego, że zarówno cała procedura implantacji jest klarowna i dość krótka, bowiem sam zabieg wszczepienia implantu trwa ok. 45 minut. Ponadto po zabiegu czują się dobrze i mogą normalnie funkcjonować. W sporadycznych przypadkach, w przypadku mnogich implantacji, przez dobę lub dwie po zabiegu zdarza się że Pacjenci stosują leki przeciwbólowe. Dodatkowo proces gojenia i później osadzenia korony nie jest frustrujący. Finalnie otrzymują porcelanowy „ząb”, który wygląda i daje odczucie takie samo jak ząb własny, co znacząco poprawia komfort i radość życia.

implanty

Cennik implantów
 
 
implanty.krakow.pl lokalizacja Kraków
lokalizacja
telefon
511 511 315
mail
biuro@implantis.com.pl
 
implanty osstem implanty straumann rtg 3d implanty zimmer era implanty dio
 

IMPLANTY.KRAKOW.PL - Implanty stomatologiczne w Krakowie

implanty stomatologiczne kraków
 

Implanty.krakow.pl jest marką Implantis, kliniki stomatologicznej znajdującej się w centrum Krakowa. Oferujemy między innymi implanty zębowe, licówki na zęby oraz korony zębowe. Z stomatologii estetycznej oferujemy również wybielanie zębów. Posiadamy duży zespół lekarzy stomatologów, którzy zdobywali doświadczenie na całym świecie i mogą się poszczycić dużą ilością specjalistycznych certyfikatów. Zdrowie Państwa zębów oraz ich estetyczny wygląd jest dla nas kluczowe. Wszystkie usługi oferowane przez Implantis łączy kilka wspólnych cech, jak wysoka jakość, rozsądna cena oraz wysokie zaangażowanie zespołu. Kraków jest dużym miastem, posiadającym wiele opcji w dziedzinie stomatologii estetycznej, dlatego staramy się podnieść poziom usług wyżej niż konkurencja. Jeśli chcesz wstawić implanty zębów, poprawić uśmiech zakładając licówki, wybielić zęby lub zamontować korony zębowe ... postaw na doświadczony zespół Implantis. Przykładowe ceny implantów, znajdą Państwo w cenniku implantów. Oczywiście zapraszamy klientów nie tylko z Krakowa, ale również z całej Polski. Dziękujemy za zaufanie,

Zespół Implanty Kraków.Zespół implanty.krakow.pl by Implantis Kraków
 
ActivePage.pl